Hakkımızda

Türkiye’de şirketler için iş listeleri sağlıyor, aynı zamanda yerel işletmelerin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olurken; Müşterilerin kolayca iş hizmetleri bulmalarına yardımcı oluyoruz. Ülke genelinde güvenilir, firmalar tarafından düzenlenen ve spam içermeyen işletme faaliyet listeleri sunan; En iyi çevrimiçi portal olmak için sıradışı emek harcıyoruz.

Neden Popüler Olmanız Gerekiyor?

Online arama yapanlara hem de reklamverenlere mümkün olan en iyi sonuçları sunmak için sosyal medya entegrasyonu; Öncelikli arama listesi, müşteri yorumları, reklam fırsatları ve çok daha fazlasını ücretli/ücretsiz özelliklerle paketlenmiş dizin listeleri sunuyoruz.

Kuruluşların, iş yapış şekillerini İnternet’e taşımaları için gerekli platformu sağlamak için çalışıyoruz.

Tüketiciler için:

Tüketicilere herhangi bir hizmeti aramalarını sağlamak için önemli olanaklar sağlıyoruz.

Bu bir yüklenici, perakendeci, serbest meslek, danışman ve diğer önemli ticari hizmetleri bulmayı içerir. Neye ihtiyacınız olursa olsun, aradığınız hizmeti bulmanın en iyi yolunu sunuyoruz.

İşletmeler için:

Türkiye’de, yeni başlayanlar, küçük ve köklü şirketlerden oluşan; Tüm işletme şirketleri için çevrimiçi işletme listesinin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, listelenmelerini sağlamak, dikkat çekmek ve tüm Türkiye’de satış fırsatları elde etmek için benzersiz bir çevrimiçi platform sunuyoruz.

İhtiyaçlara göre şekillenen esnek çözümler üretmek, elektronik pazarın getirdiği avantajları Yurt içi şirketleriyle paylaşmak.

İşletmelerin, yerli ve yabancı piyasalara düşük maliyetlerle ve uygun sürede girerek, başarılı çalışmalarını büyütmelerine yardımcı olmak. Piyasalar hakkındaki bilgi ve tecrübemizi, işletmelerimizin kendi ürünleri, hizmetleri ve amaçları konusundaki bilinci ile birleştiriyoruz.

Başarılı bir stratejiyi geliştirip uygulayacak ekibimizin desteğiyle gerçekleştirmekteyiz.

Farkımız; Sınırsız pazarlama fikirleri ve deneyimiyle kuruluşları İnternet’e taşıyacak gerekli hizmetleri sunmaktadır. Kuruluşların ürün ve hizmetlerinin tanıtımı ve pazarlanması konusunda danışmanlıktan uygulamaya kadar her aşamada hizmet verir. Hedefimiz iç ve dış satışınızı (ihracatınızı) geliştirmek ve arttırmaktır.